Wspomnienia motoryzacyjne – to tytuł konkursu i zarazem jego hasło przewodnie. Jeśli masz jakąś fotografię, z którą wiąże się ciekawa motoryzacyjna historia, chętnie ją poznamy. Dzieląc się nią masz szansę wygrać darmową wymianę opon!

Dziś samochody to tylko bezduszne środki transportu, którym nie poświęcamy zbyt wiele uwagi, a one jej od nas za często nie wymagają. Kiedyś było inaczej. Na przyjęciach rodzinnych nie raz pojawiają się opowieści o przygodach związanych z dalszymi wyprawami “Sarenką”, czy o zdobywaniu części zamiennych do naszego Fiacika. Całkiem ciekawe – a dla najmłodszego pokolenia także zupełnie niewyobrażalne – są też historie dotyczące zakupu wymarzonych czterech kółek

A Ty, masz jakąś własną historię motoryzacyjną opatrzoną zdjęciem? Przyślij do nas fotkę na ten adres, dołącz do niej opis i daj sobie szansę na wygranie darmowej wymiany opon. Szczegółowe warunki uczestnictwa znajdziesz w regulaminie.

Jak wziąć udział w konkursie:
Wystarczy że wejdziesz na nasz Facebook, dodasz w komentarzu zdjęcie przedstawiające Twój pojazd lub sytuację z nim związaną i kreatywną interpretację fotografii lub krótką historię. Nie zapomnij o polajkowaniu postu i naszej strony.

Przebieg konkursu i nagrody:
Autor komentarza który zdobędzie największą ilość polubień otrzyma bon rabatowy na darmową usługę wymiany opon w naszym serwisie. Nagrodzimy również drugie miejsce bonem -50% i trzecie -25%.

Konkurs rozpoczyna się dnia 11.03.2018 r. i kończy 31.03.2018 r. Komentarze należy nadsyłać do 31.03.2019 r. do godziny 23:59. Ogłoszenie wyników nastąpi 01.03.2019 r.

Powodzenia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *